Тиха вітальня
Раз на тиждень ми плануємо відкривати для Вас мистецьку кімнату у Ведделі. Це стане гарною нагодою помалювати разом з нами, мовчки, без розмов.
![](https://www.hyperculturalpassengers.org/wp-content/uploads/2023/03/image-4.png)
Йдеться про те, щоб пізнати свій внутрішній світ, провести час наодинці з собою, проживаючи цей момент між папером, олівцем і власними думками. Мета малювання полягає в тому, щоб Ви знайшли свій спосібсамоконцентрації. Малювання тут – це рух руки, який дозволяє отримати зворотній зв’язок з Вашим власним сприйняттям.
В арт-кімнаті ми встановимо багато столів для малювання і забезпечимо Вас папером, ручками та всім необхідним. Буде час тиші і, незалежно від того, що за малюнок у Вас вийде, Ви зможете відчути цей особливий момент.
![](https://www.hyperculturalpassengers.org/wp-content/uploads/2023/03/image-1.png)
Ми запропонуємо книги, які ви зможете погортати і почитати. Тематика книг буде різнопланова, алеактуальна. Це можуть бути художні каталоги, графічні романи чи повісті, оповідання, біографії чи навіть документальна література.
Ми можемо поекспериментувати, мовчки малюючи під чиєсь читання уголос.
![](https://www.hyperculturalpassengers.org/wp-content/uploads/2023/03/image-2.png)
Сесія мовчазного малювання триватиме 3 години. Наприкінці ми запрошуємо Вас поділитися з усіма своїми думками, досвідом та інсайтами і вголос розповісти про те, що ми пережили під час мовчазного малювання.
Ми не навчаємо малюванню, але створюємо простір, де малювання може стати повсякденною художньою технікою. В процесі Ви, звісно, станете вправнішими у малюванні. Йдеться не про красиві малюнки, а про розвиток власної мови малювання та зворушливі моменти з ручкою і папером.
Ми зустрічаємося щосереди з 15.00 до 18.00 год.
Зільдейх 36, Гамбург