Silent Тиха Тихая –
Raum zum Zeichnen

Drawing Room HYCP VEDDEL SPACE

Тиха вітальня

Раз на тиждень ми плануємо відкривати для Вас мистецьку кімнату у Ведделі. Це стане гарною нагодою помалювати разом з нами, мовчки, без розмов.

Йдеться про те, щоб пізнати свій внутрішній світ, провести час наодинці з собою,  проживаючи цей момент між папером, олівцем і власними думками. Мета малювання полягає в тому, щоб Ви знайшли свій спосібсамоконцентрації.  Малювання тут – це рух руки, який дозволяє отримати зворотній зв’язок з Вашим власним сприйняттям.

В арт-кімнаті ми встановимо багато столів для малювання і забезпечимо Вас папером, ручками та всім необхідним. Буде час тиші і, незалежно від того, що за малюнок у Вас вийде, Ви зможете відчути цей особливий момент. 

Ми запропонуємо книги, які ви зможете погортати і почитати. Тематика книг буде різнопланова, алеактуальна. Це можуть бути художні каталоги, графічні романи чи повісті, оповідання, біографії чи навіть документальна література.

Ми можемо поекспериментувати, мовчки малюючи під чиєсь читання уголос.

Сесія мовчазного малювання триватиме 3 години. Наприкінці ми запрошуємо Вас поділитися з усіма своїми думками, досвідом та інсайтами і вголос розповісти про те, що ми пережили під час мовчазного малювання.

Ми не навчаємо малюванню, але створюємо простір, де малювання може стати повсякденною художньою технікою. В процесі Ви, звісно, станете вправнішими у малюванні. Йдеться не про красиві малюнки, а про розвиток власної мови малювання та зворушливі моменти з ручкою і папером.

Ми зустрічаємося щосереди з 15.00 до 18.00 год.

Зільдейх 36, Гамбург

Контакт:

Hyper Cultural Passenger (HyCP) e.V. 
Sieldeich 36
20539 Hamburg

one(at)hycp.org

www.hycp.org